Jdi na obsah Jdi na menu

V termínu od 4. do 8.července se konal společný pobyt pro členy a přátele sboru. Jeli jsme na stejné místo jako v minulém roce - chalupu v Javorníku pod Černou horou. Po prvních deštivých dnech jsme se také vydali na výlety po okolí. Absolvovali jsme výlet lanovkou na Černou horu, zahráli si pinpong, večer jsme zpívali a povídali u krbu a vína... Několik fotografií v dohledné době naleznete ve fotoalbu.
Obrazek
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dave - Jestě váháte?

31. 5. 2007 14:13

Voda rozstřikující se při dopadu na mechem porostlý kámen. Říká vám to něco? Ano, myslím vodu z pozvánky na sborovou dovolenou, která jistě neunikla vaší pozornosti při pohledu na nástěnku. Seznam přihlášených se pomalinku plní, ale přesto nás mnoho není a tak jsem se rozhodl, že se pokusím dolomit ty, co třeba ještě váhají. Začal jsem titulní stránkou. I ta je ze sborové dovolené stejně jako fotka na pozvánce. Krásná příroda v Krkonoších u úpatí Černé hory, možnost vidět bratry a sestry v situacích, ve kterých je neznáte a zažít co jste s nimi ještě nezažili. S vděčností Pánu Bohu jsem takovou dovolenou ve společenství svých bratří a sester zažil loni. Byla to krása. Vidět bratra Pavla Vychopně, jak se plazí s foťákem po zemi, aby ulovil babočku Bílé C nebo se ponořil mezi přesličky, aby navodil pohled do pralesa plného jejich starších příbuzných, to se jen tak nepoštěstí. Byli jsme se také společně koupat na koupališti ve vedlejší vesnici, zdolali jsme Černou horu, večer jsme zpívali, udělali ohýnek a také jsme si promítali fotky co jsme přes den ulovili. Dokonce jsme se podívali i do vzdálené Korei při večerní besedě s promítáním. Nedlouho před tím ji totiž Pavel navštívil. A spousta dalších nepopsatelných zážitků.
Taková byla dovolená loni. Jaká bude letos? To se uvidí jakou si jí uděláme :o) Nabízí se nám krásná velká chalupa, zahrada s ohništěm, zurčící potůček jen přes cestu, krbová kamna, spousta možností ke každodenním výletům, promítání filmů, v případě zájmu můžeme udělat indiánskou saunu, koupaní, možná i navštívit nějakou vzdálenou zemi prostřednictvím večerní besedy, jistě si uvaříme něco dobrého k jídlu, zazpíváme si, popovídáme si, více se poznáme, prohloubíme naše přátelství a prostě si to spolu pořádně užijeme. Už neváháte? To jsem rád, že rozšíříte řady sborových „flákačů“ a tím i možnosti naších společných zážitků, které přispějí k budování sborové rodiny!